Uisutaja meelespea

Uisutaja meelespea

Mida selga panna?
See on vabaõhuliväli ja riietuda tuleks vastavalt ilmale – see tähendab soojalt. Et jalgadel oleks uiskude sees mugavam, oleks soovitav kanda paksemaid sokke. Ka kinnaste ja mütsi kaasavõtt ei tee paha. Talv ju ikkagi. Kui sokid ja kindad koju jäid, saad need soetada Uisuplatsi kassast.

Lapsed
Laste uisutamise turvalisuse riski peavad hindama eelkõige nende vanemad või saatja. Alati on kindlam (ja ilmselt ka lõbusam) kui lapsel on vanem inimene jääl kaasas. Väikseim uisu number meie laenutuses on 24 (umbes kolme aastasele). Lastele soovitame kasutada kiivrit, mille saab laenutada Uisuplatsi kassast.

Turvakapid
Uisuplatsi ääres on ka turvakapid, kuhu võite vajadusel jätta oma riideid, kotte, jalanõusid või muud isiklikku mis jääl tüliks. Kapi kasutamise hind on 3 €.

Mida saabudes teha?
Osta tunnipilet uisuplatsi kassast ja kui oma uiske kaasas pole, laenuta ka uisud. Need on parem jalga panna platsi otsas kus on võimalik selleks istuda. Hoia alles pilet, mille peal on uisutunni lõppaeg. Selle alusel saad tagasi oma dokumendi või muu eseme, mille jätsid uisukude eest kassasse panti. Ja siis jääle! Kui vahepeal puhata tahad siis pingid ootavad sind ja kohvik on kõigile avatud.

Tahad niisama vaadata?
Lase käia! Kõik on teretulnud uudistama ja kaasa elama. Kohvikusse pääs on avatud, ainult jääle saamiseks tuleb osta pilet.

Pea meeles!
Uisutamisega kaasnevad teatud riskid. Külastajad peaksid ise oma võimeid adekvaatselt hindama. Tuletame meelde, et alkoholijoobes uisutamine ei ole hea mõte ja soovitame seda mitte teha. Alkoholijoobes külastajaid oleme sunnitud jääle mitte lubama.

Tallinna Vanalinn, Harju tn.
Telefon: (+372) 5624 6739E-post: vanalinn@uisupark.ee
Uisuplats on selleks hooajaks suletud!