vanalinn, kohvik, parkimine, jääpuhastus, uisutama, vabaõhuliuväli, liuväli, tervisesport

Üldinfo

Uisuplats on selleks hooajaks suletud!

 

Harju tänava uisuplats

 

Tegu on iidse Tallinna vanalinna südamesasuvaunikaalse pop-up-uisuväljakuga, mis avatakse detsembri alguses ja suletakse märtsi lõpus või aprilli alguses kevadpäikese saabudes.

 

Ajaloolise Niguliste kiriku kõrval, Harju tänaval asuv uisuplats on klassikaline vabaõhuliuväli, kuhu on oodatud liuglema kõik linnaelanikud ja turistid. Hubane valgustus, meeleolu loov muusika, soe kohvik, kus vahepeal istudes ennast üles sulatada – olemas on kõik ühe unustamatu uisuelamuse kogemiseks!

 

Asudes linna tuiksoonel, on raske ahvatlusele vastu panna ning uisuplatsist niisama mööduda. Lapsed vanematega, seltskonnad, sõbrad, koolirühmad – tulla võib nii üksinda kui ka mitmekesi!

 

Ajaloolise hõnguga uisuplatsilt saadavat emotsiooni ei anna võrrelda millegi muuga – selline kogemus jääb muinasjutulise mälestusena meelde elu lõpuni!

 

Korrapärane jääpuhastus toimub (kestab ca 15 min):

 

E-R

13:30

17:00

19:30
 

L-P

13:30

15:30
17:00
19:30

NB! Kõigil, kellel jääb jääpuhastuse aeg uisutamise aja sisse, neile liidetakse puhastamise aeg juurde. Operaatoril on õigus olenevalt ilmastikutingimustest jääpuhastust teha tihedamini (näiteks tihe lumesadu) või harvemini (näiteks vihm)

Tallinna Vanalinn, Harju tn.
Telefon: (+372) 5624 6739E-post: vanalinn@uisupark.ee
Uisuplats on selleks hooajaks suletud!